Obszar działania Mobilnej Myjni Parowej

Obszar działania Mobilnej Myjni Parowej

Nasza mobilna myjnia parowa pracuje na terenie takich miast jak Drawsko Pomorskie, Czaplinek i Złocieniec.

1. Drawsko Pomorskie – miasto w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim nad rzeką Drawą na Pojezierzu Drawskim. Przez miasto przechodzi droga krajowa nr 20 oraz linia kolejowa nr 210. Odległość do Morza Bałtyckiego wynosi około 90km. Powierzchnia Drawska Pomorskiego wynosi 22,33km2. Miasto otrzymało prawa miejskie 8 marca 1297 roku. W mieście istnieje wiele zabytków, m.in.: kościół pw. Zmartwychwstania Pańskiego z XIV/XV i XIX wieku, pozostałości murów obronnych z XIV wieku, ratusz, magazyn soli. Miasto jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej, organem wykonawczym jest burmistrz.

2. Czaplinek – miasto w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie drawskim, położone między jeziorami Drawsko a Czaplino. Miasto jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej, organem wykonawczym jet burmistrz. Powierzchnia Czaplinka wynosi 13,62km2. Zabytki miasta to kościół pw. Świętej Trójcy, ratusz, cmentarz żydowski. Czaplinek obecnie jest miejscowością turystyczną, znajduje się tutaj duża przystań żeglarska, spływy Drawą rozpoczynają się właśnie w Czaplinku. W mieście odbywa się Międzynarodowy Zlot Miłośników motocykli Harley-Davidson oraz wystawa gołębi.

3. Złocieniec – miasto w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim w powiecie drawskim, położone na Pojezierzu Drawskim nad rzekami Drawą i Wąsawą. Miastojest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej, organem wykonawczym jest burmistrz. Powierzchnia Złocieńca wynosi 32,28km2. W mieście istnieje wiele zabytków, m.in.: śródmieście, kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny z XV wieku, zamek z XII/XIV wieku, XVII/XVII wieku oraz XIX/XX wieku, zespół sanatoryjno-szpitalny, Park Żubra, ratusz. Obecnie do największych zakładów pracy należą: Flow Technics Sp. z o.o., STM Sp. z o.o., Eko-Bet Sp. z o.o., Guzmet s.c., Team Dress Drawa Sp. z o.o.. W mieście odbywają się Dni Złocieńca, Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Złocienieckiej, Zachodniopomorksie Targi Wystawiennice i Jarmark Kultury Mieszkanców Pojeziera Drawskiego.

Zostań partnerem - taniaMyjnia.pl!

Prowadzisz myjnię samochodową? Przyłącz się do projektu taniaMyjnia.pl

Zapewniamy ujednoliconą szatę graficzną dla wszystkich punktów w Polsce
Szybki i wygodny dostęp do chemii samochodowej w konkurencyjnych cenach.
Wsparcie graficzne
Pozycjonowanie

Zadzwoń 539 21 21 21 i zapytaj o szczegóły.

Zalety mobilnej myjni parowej.