O nas

PRACUJEMY PEŁNĄ PARĄ!

Mobilne myjnie samochodowe to znakomita alternatywa dla tradycyjnych myjni stacjonarnych.
Jako spółka z powodzeniem działająca na rynku spedycyjnym, specjalnie dla Państwa postanowiliśmy wdrożyć usługę taniej Mobilnej Myjni Parowej.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Świadczymy usługi mycia pojazdów parą pod ciśnieniem – jest to obecnie jedno z najbardziej ekologicznych rozwiązań w zakresie mycia wszystkich powierzchni, nawet tych najbardziej zabrudzonych.

Dodatkowo wyjątkowo atrakcyjne ceny usług, które Państwu oferujemy pozwolą zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas!

 

Niewątpliwe największą zaletą naszej myjni jest jej mobilność – to od Państwa zależy w jakim miejscu wykonamy usługę. Pojazdy możemy umyć zarówno pod domem, w ogrodzie, w pobliżu biura, jak i na publicznym parkingu.

Zastosowanie pary i całkowicie biodegradowalnych kosmetyków samochodowych jest rozwiązaniem całkowicie bezpiecznym dla środowiska naturalnego. Dzięki temu, że Mobilna Myjnia Parowa jest ekologiczna, nie musimy ubiegać się o pozwolenia na jej użycie, bo nie emitujemy ścieków wodnych i chemicznych, a co za tym idzie nie wchodzimy w konflikt z rozporządzeniem wodno prawnym.

Cały proces mycia jest przeprowadzany przez wykwalifikowany personel przy użyciu nowoczesnych maszyn będących wyposażeniem naszej Mobilnej Myjni Parowej.

 

Zapewniamy, że za każdym razem udzielmy Państwu rzetelnych informacji, mogą Państwo liczyć na nasz kontakt i wsparcie.

Zapraszamy do współpracy!

Zostań partnerem - taniaMyjnia.pl!

Prowadzisz myjnię samochodową? Przyłącz się do projektu taniaMyjnia.pl

Zapewniamy ujednoliconą szatę graficzną dla wszystkich punktów w Polsce
Szybki i wygodny dostęp do chemii samochodowej w konkurencyjnych cenach.
Wsparcie graficzne
Pozycjonowanie

Zadzwoń 539 21 21 21 i zapytaj o szczegóły.

Zalety mobilnej myjni parowej.