Program Partnerski

PROGRAM PARTNERSKI


 

Prowadzisz myjnię samochodową?
Przyłącz się do projektu taniaMyjnia.pl

Prowadząc myjnie trzeba wiedzieć jakie środki do mycia aut są najlepsze i sprawią, że auto będzie błyszczeć. W końcu zadowolony klient zawsze wraca, a na tym najbardziej zależy właścicielom myjni. Z myślą o osobach prowadzących nowoczesne myjnie samochodowe powstał projekt taniaMyjnia.pl


Myjniom, które dołączą do programu taniamyjnia.pl zapewniamy:


• Niskie ceny na kosmetyki oraz sprzęt do mycia i pielęgnacji aut

W naszej ofercie znajdą Państwo kosmetyki znanych i cenionych marek takich jak Daerg, Nielsen i Porzelack. Oferta jest bardzo rozbudowana posiadamy m.in pianownice, opryskiwacze, oraz inne akcesoria do mycia i pielęgnacji samochodów. Gwarantujemy szybki dostęp do kosmetyków.


• Ujednolicona szata graficzna 

Nasi graficy przygotują dla Państwa szatę graficzną taniaMyjnia.pl, która pozytywnie wpłynie na jakość strony oraz jej rozpoznawalność w sieci. Oferujemy grafiki oraz logo Y5 i projektu taniaMyjnia.pl zarówno dla strony internetowej jak i dla myjni.


• Wsparcie działu IT

Nasi programiści stworzą lub pomogą skonfigurować Państwa stronę internetową tak by była ona jak najbardziej wygodna i informatywna dla Państwa klientów. I zawsze będą służyć pomocą w razie jakichkolwiek pytań czy problemów.


• Pozycjonowanie i widoczność w sieci

Nawiązując z nami współpracę mogą Państwo liczyć na rozmieszczanie informacji i danych myjni na naszej stronie taniamyjnia.pl.
Zapewniany również usługi z zakresu marketingu - reklamę w internecie oraz na portalach społecznościowych. Posiadamy doświadczony dział marketingu, który dołoży wszelkich starań by Państwa myjnia stała się rozpoznawalna   w sieci i zyskała wiele nowych klientów.

 

taniaMyjnia.plW dzisiejszych czasach by osiągnąć sukces trzeba zainwestować w najlepszy sprzęt, akcesoria i kosmetyki. Zapraszamy do projektu taniaMyjnia.pl

 

Zadzwoń 793 191 191 i zapytaj o szczegóły.
Zostań partnerem - taniaMyjnia.pl!

Prowadzisz myjnię samochodową? Przyłącz się do projektu taniaMyjnia.pl

Zapewniamy ujednoliconą szatę graficzną dla wszystkich punktów w Polsce
Szybki i wygodny dostęp do chemii samochodowej w konkurencyjnych cenach.
Wsparcie graficzne
Pozycjonowanie

Zadzwoń 539 21 21 21 i zapytaj o szczegóły.

Zalety mobilnej myjni parowej.